www.cvonline.hu

Product Owner

  • A hirdetés 809 napja lejárt

Informatikai megbízónk üzletfejlesztési üzletágának Mobil alkalmazásfejlesztői csapatába keresünk kereskedői attitűddel bíró Product Ownert.

Feladatok

  • Új és már futó mobil alkalmazásfejlesztési (Android, iOS) projektek teljes körű, agilis szemléletű vezetése,
  • termék víziók megalkotása és az üzleti érték szállítás menedzselése,
  • új funkció-, alkalmazás- és üzletfejlesztési lehetőségek felkutatása,
  • jó kapcsolat kialakítása az ügyfelekkel, új kapcsolatok építése,
  • közreműködés az üzletfejlesztésben,
  • az alkalmazott projektmenedzsment módszer (Scrum, Kanban, waterfall) szerinti feladatok elvégzése, koordinálása, események szervezése, dokumentáció előállítása, adminisztráció,
  • specifikációk, sztorik elkészítése, backlogok kezelése,
  • a fejlesztői csapat támogatása a feladatok tisztázásával és priorizálásával,
  • részvétel az ajánlatadásokban,
  • önmaga és az alkalmazott módszerek folyamatos fejlesztése.

Elvárások

  • Önálló, proaktív munkavégzés,
  • tág látókör, nyitottság, fejlődő szemlélet (growth mindset),
  • törekvés a szakmai kiválóságra,
  • mobil alkalmazásfejlesztési projekteken szerzett fejlesztői és PM, PO tapasztalat (Android, iOS),
  • erős technológiai háttér (szoftverfejlesztés, mobil alkalmazásfejlesztés),
  • projektvezetési tapasztalat,
  • agilis szemlélet és módszerek ismerete (Scrum, Kanban),
  • Lean Startup szemlélet alkalmazása,
  • angol nyelvtudás.

Előny:

  • Startup tapasztalat,
  • üzletfejlesztési tapasztalat.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol