www.cvonline.hu

Product Owner

  • A hirdetés 904 napja lejárt
Partnercégünk, mely jelenleg az IT szakemberek körében az egyik legnépszerűbb munkahely, Product Owner kollégákat keres csapatába.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

  • Kapcsolattartás az ügyféllel, igények felmérése, dokumentálása
  • Együttműködés a fejlesztő csapattal, az elvárások definiálása, priorizálása, pontosítása, időnkénti felülvizsgálata
  • Termék stratégia kialakítása
  • Termékelemzés, erősségek, gyengések feltárása

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Legalább 5 éves, informatikai vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Agilis környezeteben szerzett tapasztalat
  • Product Owner, Scrum Master, projekt vezetői vagy csoportvezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Képesség több, párhuzamos projekt menedzselésére
  • Erős kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határidők effektív kezelése, betartatása
  • Fejlesztői tapasztalat, Microsoft technológiák ismerete

Egyéb információ:

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag
  • Belvárosi iroda, kerékpárosbarát munkahely
  • Fiatalos, modern, kreativitásra ösztönző környezet
  • Világszinten népszerű alkalmazások fejlesztésében való részvétel
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamokon, tréningeken való részvétel

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B23po

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr