www.cvonline.hu

Product Owner

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Megbízónk a világ 25 országában jelenlévő, világszerte több mint 8000 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi pénzügyi cégcsoport magyarországi tagja. Hisznek abban, hogy sikereik alapját kollégáiknak köszönhetik, ezért különösen nagy hangsúlyt fektetnek munkatársaik folyamatos fejlesztésére és karriermenedzsmentjükre.

Csapatuk bővítése kapcsánProduct Owner pozícióba keresünk Hozzájuk kollégát!

Feladatok:

  • az egyes üzleti területek fejlesztési igényeinek, folyamatainak felmérése és specifikálása,
  • hatáskörbe tartozó informatikai rendszerek és a hozzájuk kapcsolódó folyamatoknak a részletes megismerése,
  • a specifikált fejlesztési igények teljes körű koordinálása (fejlesztési folyamat végigkövetése, fejlesztésen és tesztelésen át az üzleti bevezetésig, a folyamat koordinálása, kapcsolattartás az üzleti oldal és a fejlesztés között),
  • javaslattétel kidolgozása az egyes rendszerek fejlesztésére,
  • a felhasználói tesztelések támogatása,
  • az üzleti rendszerek hibajavítási tevékenységeinek támogatása
  • egyeztetés és napi szintű kapcsolattartás az érintett részlegek kapcsolattartóival, vezetőivel,
  • részvétel a rendszerekhez kötődő projektek végrehajtásában,
  • projektek kapcsán oktatások lebonyolítása.

Elvárások:

  • termékgazda/rendszerszervező pozícióban szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalatot,
  • IT fejlesztési projektben szerezett szakmai hátteret,
  • SQL lekérdező nyelv kiemelkedő ismeretét,
  • kiemelkedő szakmai kommunikációs képességet,
  • Specifikációkészítésben szerzett tapasztalatot, (user story, fejlesztési specifikáció, felhasználói leírás készítése),
  • rendszerszemléletű gondolkodásmódot,
  • változásorientált környezetre való nyitottságot,
  • precíz, lelkiismeretes és dinamikus munkavégzést, jó stressz tűrő képességet,
  • angol nyelvtudást (főként írásban),
  • folyamatok, technológiák gyors adaptálását.

Előny:

  • fejlesztői tapasztalat,
  • banki, behajtási folyamatok ismerete,
  • agilis ismeretek,
  • specifikációs és rendszertervezési tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • egyénre szabott karrier utat, oktatási tervet karriermenedzsmentet,
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőséget,
  • rendszeres belső és külső képzéseket, tréningeket,
  • biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet,
  • jól felszerelt, modern munkahelyet és kellemes, fiatalos környezetet,
  • dinamikusan fejlődő, lendületes szellemiségű csapatot.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb