www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 933372
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Ügyfelünk több mint tíz éve a villamosenergia-rendszerek üzemirányító- és szimulációs alkalmazásainak elismert fejlesztő és szakértői műhelye. Üzletfejlesztési üzletágának Mobil alkalmazásfejlesztői csapatába keresünk kereskedői attitűddel rendelkező megfelelő jelöltet:

PRODUCT OWNER/PROJECT MANAGER (ANDROID, IOS ALKALMAZÁSFEJLESZTÉS) (GYJA)

Feladatok:
  • Új és már futó mobil alkalmazásfejlesztési (Android, iOS) projektek teljes körű, agilis szemléletű vezetése
  • Termék víziók megalkotása és az üzleti érték szállítás menedzselése
  • Új funkció-, alkalmazás- és üzletfejlesztési lehetőségek felkutatása
  • Jó kapcsolat kialakítása az ügyfelekkel, új kapcsolatok építése
  • Közreműködés az üzletfejlesztésben
  • Az alkalmazott projektmenedzsment módszer (Scrum, Kanban, waterfall) szerinti feladatok elvégzése, koordinálása, események szervezése, dokumentáció előállítása, adminisztráció
  • Specifikációk, sztorik elkészítése, backlogok kezelése
  • A fejlesztői csapat támogatása a feladatok tisztázásával és priorizálásával
  • Részvétel az ajánlatadásokban
  • Önmaga és az alkalmazott módszerek folyamatos fejlesztése

Elvárások:
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Tág látókör, nyitottság, fejlődő szemlélet (growth mindset)
  • Törekvés a szakmai kiválóságra
  • Mobil alkalmazásfejlesztési projekteken szerzett fejlesztői és PM, PO tapasztalat (Android, iOS)
  • Erős technológiai háttér (szoftverfejlesztés, mobil alkalmazásfejlesztés)
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Agilis szemlélet és módszerek ismerete (Scrum, Kanban)
  • Lean Startup szemlélet alkalmazása
  • Angol nyelvtudás

Előny:
  • Startup tapasztalat
  • Üzletfejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Fiatal, a legújabb technológiákat alkalmazó csapat, architect feladatok, esetleg vezetőfejlesztői szerepkör
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag

Start: akár azonnal
Munkavégzés helye: Budapest XI. (távmunkára nincsen mód)
Munkalehetőség: Hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió