Product Managers - Network, Server and Storage / IT components / Peripherals

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.08.15.
Hirdetés azonosító: 815524

Pozíció leírása / Job description

Our client is a leading IT distributor in the CEE region being present on the market for 20 years. They are looking for 3 product managers for the above mentioned categories.

Feladatok:

- Establishing and maintaining good relationship with key suppliers
- Examination of market demand and proper planning of purchases
- Close cooperation with major customers in the Hungarian market
- Regular reporting to the headquarters

Elvárások:

- Good knowledge of the Hungarian IT market
- Few years experience in a relevant product manager role
- Fluent English is a must
- Knowledge of the given product category
- Enthusiasm and real ambition to achieve results

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a