www.cvonline.hu
Product Manager
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.06.
Jelentkezési határidő: 2015.11.10.
Hirdetés azonosító: 950492
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi partnerünk számára keresünk Product Manager pozícióba kollégát.

Feladatok:

- Az üzleti igény megértése, és a legjobb felhasználói élmény nyújtása a felhasználóknak.
- Optimalizálni a terméket annak érdekében hogy a cég elérje üzleti sikereit
- Termék roadmap, és tervek készítése
- A tesztelés támogatása
- A felhasználói visszajelzések elemzése,
- Riportálása a COO-nak

Követelmények
- IT Master diploma
- Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Jó problémamegoldó képesség
- Kiváló kommunikációs készség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

- Versenyképes fizetés
- Jó csapat
- Fejlődési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió