www.cvonline.hu

Product Manager

  • A hirdetés 1030 napja lejárt

Zi Li International Trading Kft.

Termékmenedzser állás

 Cégünk, a ZI LI Nemzetközi Kereskedelmi Kft 1990-ben alakult, női alsó-és felsőruházati termékek gyártására és nagykereskedelmi forgalmazásra. Gondosan felépített koncepciónknak és szervezett, céltudatosan működő vállalati apparátusunknak köszönhetően a Dromedar és Yes!Pink márkáink hazánkban és külföldön egyaránt széles vevőkörre tettek szert. Termékmenedzser pozíció betöltésére keresünk dinamikus, egyedi gondolkodású munkaerőt.

Feladatok:

  • Kiállítások előkészítése, kiállításokon való részvétel,
  • Partnerkapcsolatok webshopjainak ellenőrzése és támogatása,
  • Online kereskedelmi elosztóhelyek felkutatása, kapcsolattartás,
  • Raktárkészletező program kezelése,
  • Meglévő nemzetközi ügyfélkörrel kapcsolattartás, bejövő e-mail-ek, telefonok fogadása, ügyintézés,
  • Új kapcsolatok kiépítése,
  • Megrendelések összeállítása, számlázása, kiszervezése, kapcsolattartás a szállítókkal,
  • Előny: spanyol és/vagy francia és/vagy olasz nyelvismeret.

Az ideális jelölt jellemzői:

  • 1-5 éves releváns munkatapasztalat,
  • tárgyalóképes (felsőfokú) angol nyelvtudás,
  • erős számítógépes ismeretek,
  • képes önálló döntéseket hozni,
  • ügyfélorientált szemléletmód,
  • precíz a munkavégzésben, odafigyel a részletekre,
  • professzionális környezetben szeretne fejlődni.

Előny

  • Spanyol / Olasz / Francia / Egyéb nyelvek ismerete
Amit kínálunk
  • Fix, versenyképes fizetés
  • Professzionális környezet
  • Céges telefon

Munkavégzés helye:

Budapest, 1107 Szállás utca

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, pályázatodat (angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajz, motivációs levél) a fizetési igényed megjelölésével az alábbi címre küldd:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol