www.cvonline.hu

Product Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.28.
Jelentkezési határidő: 2017.12.17.
Hirdetés azonosító: 1241794

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk számára keresünk Termékmenedzsert. A termékmenedzser innovatív RX portfolióért lesz felelős.

Legfőbb Feladatok:
  • Stratégiai tervek készítése, éves tervek és ezek évközi korrigált változatának elkészítése.
  • Márkaportfolió menedzselése és irányítása, valamint a kivitelezés kezdeményezése és ennek tiszta kommunikációja minden társosztály, beosztott kolléga és minden szint felé.
  • Termék életciklusának menedzsmentje, a teljesítmények monitorálása a célok tükrében, ha szükséges, javítási tervekre javaslattétel és kivitelezés.
  • A piac és terápiás terület-releváns versenytársak folyamatos figyelése és megértése: kvalitatív és kvantitatív kutatások tervezése, kivitelezés nyomon követése és felügyelete, az eredmények elemzése, riportok és javaslatok készítése és készíttetése.
  • Fogyasztói igények feltérképezése, előrejelzése és újak kreálása.
  • Együttműködés a patikai üzletággal és az értékesítéssel a kereskedelmi promóciók fejlesztésének, végrehajtásának és értékelésének érdekében
  • A termékkampányok és termékcsoportok költségvetésének teljes megértése és felügyelete a költségvetéstől a megvalósításig.
  • Európai brand team-ekkel való folyamatos kapcsolattartás: a magyar piaci helyzet képviselete és ismertetése személyesen, nemzetközi brand találkozókon, illetve telefonkonferenciákon, és minden brand-del kapcsolatos információ begyűjtése a régiós felelősöktől.

   Elvárások:
  • Felsőfokú egészségügyi vagy közgazdasági végzettség
  • 7-10 éves gyógyszeripari (RX) termékmenedzseri tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Stratégiai gondolkodásmód

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését Önéletrajza feltöltésével jelentkezhet.