www.cvonline.hu

Product Manager

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1156581
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Magyar tulajdonú fejlesztő céghez keresünk Product Managert, akinek felelőssége, hogy a fejlesztett termék az elvárt, specifikált minőségben, határidőre, az előzetes költségkereten belül készüljön el.

Feladatkör, felelősségek:

• Termékspecifikációk feladatokra bontása, ütemezése

• Kiadott feladatok folyamatos ellenőrzése az alábbi szempontokból

§ státusz, határidő

§ minőség

• Fejlesztők szakmai kérdéseinek megválaszolása

• Megbizonyosodik arról, hogy a fejlesztők értik a rájuk osztott feladatokat

• Folyamatos code review

• Alárendelt fejlesztői csapat esetében járulékos people management feladatok

§ time sheet ellenőrzése, jóváhagyása

§ szabadságok, távollétek engedélyezése, ellenőrzése

• Folyamatos szakmai egyeztetés az üzleti konzulenssel, product ownerrel és a front-end ill. infrastruktúra csapat vezetőivel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Szakirányú felsőfokú végzettség

• Releváns szoftverfejlesztői múlt, elsősorban szerver oldali fejlesztésben (.NET, ASP.NET, SQL) szerzett tapasztalat

• Jó kommunikációs képesség magyar és angol nyelven egyaránt

• Lelkiismeretes, „gondos gazda” hozzáállás

• Motivált

• Jó lényeglátó, komplex problémák átlátásának képessége

• A felmerülő problémákat megoldandó feladatnak és ne katasztrófának lássa

• Kreativitás

• Stressztűrés

Nyelvtudás:

Kommunikációképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalat, fő profilja a prémium média streaming megoldások tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió