www.cvonline.hu

Product Listing Specialist

  • Company_icon eMAG
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Kik vagyunk?

Az eMAG a Naspers csoport részeként Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb online kereskedője, mely mára már a kontinens négy országában van jelen: Magyarországon, Lengyelországban, Romániában és Bulgáriában. 2016-ban hazánkban a piaci növekedésünk megháromszorozódott, így a leggyorsabban fejlődő kereskedelmi szereplőként is emlegetnek minket. Az eMAG 15 évvel ezelőtt jött létre, rövid idő alatt pedig multinacionális vállalattá nőtte ki magát. Magyarországon jelenleg több mint 8.500 márkanév 600.000 termékét kínáljuk és több mint 200 alkalmazott dolgozik cégünknél. Célkitűzésünk, hogy elsők lehessünk a piacon minőségi szolgáltatás biztosításával és tökéletesebb felhasználói élmény nyújtásával.

Feladatok:

  • Termékek felvezetése az eMAG nyilvántartásaiba;
  • Termékek kategorizálása;
  • Termék elnevezések fordítása angolról magyar nyelvre;
  • Előre megadott termékgaranciák felvezetése a rendszerbe, hozzárendelése az adott termékhez;
  • Felmerülő technikai problémák kezelése;
  • Együttműködés a kategória menedzserekkel, folyamatos kommunikáció társosztályokkal;
  • Napi tevékenységek megfelelő adminisztrációja;
  • Minden olyan, szakmai tevékenységi körébe tartozó feladat végrehajtása, melyet közvetlen felettese ad ki számára.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Magabiztos, gyakorlati számítógép-használati ismeretek (MS Office, Internet böngészők);
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód;
  • Hatékony munkaszervezés, eredményorientált gondolkodás;
  • Jó együttműködési képesség, csapatjátékos szellem;
  • Tanulékonyság, terhelhetőség, logikus, átfogó gondolkodás.

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat;
  • Előrelépési lehetőség;
  • Nemzetközi környezet.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor
Értékesítés / Kereskedelem
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás > Fordító
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű