www.cvonline.hu

Product Industrialization

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2015.05.20.

Pozíció leírása / Job description

For our international automotive manufacturer client we are currently seeking the right engineer to fulfil the Product Industrialization position.

Feladatok:

- Elaborating, monitoring, controlling reviewing and evaluating the short term and long term projects.
- Checking, preparing and analysing test specifications.
- Preparing for the product development reports.
- Implementing developments aimed at cost reduction.
- Supporting the introduction of new products, coordinating, preparing and controlling the work processes.
- Allocating resources needed for the production, coordinating the production processes.
- Organizing coordinating and controlling the manufacture of semi-finished products.

Elvárások:

- Higher Education in Engineering
- English knowledge is a MUST
- Good decision making and problem solving skills
- Organization, Planning, Coordination skills
- Ability to oversee, complexity management

Amit kínálunk:

- Competitive compensation package
- Long term career opportunity in a stable, multinational company
- Innovation projects, high-standard technologies
- International working environment

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő