www.cvonline.hu

Product engineer

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 898799

Flex állások

 Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

 Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

 Feladatok

  • Új termék bevezetésének támogatása
  • A gyártósorok kialakításában való részvétel
  • A termékekhez tartozó dokumentációk elkészítése, változtatások felügyelete, ellenőrzése, karbantartása és bevezetése (ECO folyamat)
  • Aktív közreműködés a gyártás és a termék folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban
  • Termék- illetve alkatrészjóváhagyás, próbagyártások szervezése, felügyelete
  • Termékanalízisek, elemzések, ezek dokumentálása
  • Oktatási tervek elkészítése és új termékek esetén a megfelelő személyek oktatása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • PC ismeretek

Jelentkezés/További információ
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése