www.cvonline.hu

Product Data Specialist

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.05.22.
Hirdetés azonosító: 923988

Nemzetközi gyártó partnerünk részére Product Data Specialist kollégát keresünk.

Feladatok:

• Törzsadatok létrehozása, elemzése, ellenőrzése és karbantartása az SAP rendszerben (MM és PP modul)
• Alapadatok naprakészségének, pontosságának biztosítása a teljes anyagellátási lánc (SCM) vonatkozásában minden gyártó egységre érvényesen
• Nagyobb migrációs projektekben való aktív részvétel
• Szükség esetén riportokat készít a törzsadatok kezelésével kapcsolatban
• Folyamatos kapcsolattartás a központtal, társterületekkel

Elvárások:

• Gyártási környezetben szerzett tapasztalat (1-3 év)
• Felsőfokú végzettség
• Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
• ERP rendszerek használata, ismerete, elsősorban SAP (MM / PP modulok, master data kezelés)
• Anyagellátási lánc (SCM) folyamatában szerzett tapasztalat
• Gyakorlott Excel felhasználás

Továbbá előny

• Műszaki szakirányon szerzett diploma
• Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
• Rendszer és/vagy adatmigrációs projektekben szerzett tapasztalat
• Francia és német tárgyalási szintű nyelvtudás
• Excel macro írásban szerzett tapasztalat

• Stabil, kiegyensúlyozott személyiség, stabilitásra, hosszú távú együttműködésre törekvő
• Pontosság, precizitás, módszeresség
• Képes önállóan dolgozni, de a csapatmunka, együttműködés is inspiráló számára
• Jó kommunikációs képesség
• Utazási hajlandóság
• Lokáció szempontjából fontos, hogy az utazás ne legyen hosszú távon probléma

Amit kínálunk:

• Versenyképes bérezés
• Multiunacionális környezet
• Fejlődési lehetőség
• Modern munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a