www.cvonline.hu

Product Business Analyst

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. IT területe

PRODUCT BUSINESS ANALYST

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Székház (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • termékfejlesztési igények véleményezésében, véglegesítésében való részvétel,
  • termékfejlesztési IT specifikációk elkészítése, egyeztetése,
  • biztosítási termékek paraméterezése a biztosító szerződés nyilvántartó rendszerében
    kapcsolódó hibajelentések elemzése, feltárása,
  • a termékfejlesztésekhez, illetve a hibajavításokhoz kapcsolódó tesztelésekben való részvétel,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal és a fejlesztőkkel, felhasználók támogatása,
  • projekt munkákban való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • rendszerszervező, elemző területen szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • aktuáriusi ismeretek,
  • SQL eszközök ismerete,
  • élet, lakás, gépjármű biztosítási területen szerzett tapasztalat,
  • programozási tapasztalat,
  • nemzetközi projekt munkában szerzett tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • logikusan gondolkodik,
  • szereti a dolgokat rendszerezni, algoritmusokat megfogalmazni,
  • képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,
  • jó szervező-, és kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • pontosan fogalmaz, és munkájával szemben igényes,
  • szeret önállóan, illetve csapatban is dolgozni,
  • terhelhető és feladatorientált munkavégzés jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát – jövedelemigény megjelölésével – 2015. december 10-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol