www.cvonline.hu

Procurement Specialist

Régió: Pest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.21.
Jelentkezési határidő: 2017.11.20.
Hirdetés azonosító: 1185761
lejárt

Ipari ingatlanok fejlesztésével foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk Procurement Specialist-et Pest megyei munkavégzéssel. A vállalat szakmai fejlődési lehetőséget, nemzetközi karrierlehetőséget és kiemelkedő juttatási csomagot kínál a leendő Procurement Specialist számára.

Az új munkatárs feladatai lesznek:
- Árajánlatok bekérése, versenyeztetés
- Megrendelések, alvállalkozói szerződések készítése
- Költség- és ütemtervek összeállítása
- Projektirányítási rendszer naprakész kezelése

Elvárások az ideális jelölttel szemben:
- Felsőfokú építőipari végzettség
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Előkészítő munkakörben szerzett tapasztalat

Éves juttatási csomag 5.400.000 HUF-tól érhető el.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.

Key words: civil engineer, procurement, tendering, előkészítő mérnök, vállalkozási mérnök, munkahelyi mérnök