Procurement specialist (szerkezet vagy fit-out tervezés területen)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.01.12.
Jelentkezési határidő: 2017.01.20.
Hirdetés azonosító: 1043568
lejárt

Procurement specialist álláslehetőség multinacionális ingatlanfejlesztő partnerünknél Budapesten. A vállalat szakmai fejlődési lehetőséget, nemzetközi karrierlehetőséget és kiemelkedő juttatási csomagot kínál a leendő procurement specialist számára.

A procurement specialist legfontosabb feladatai:
- Az építkezési engedélyek és tervek véleményezése a vállalat specialistáival együttműködve (base buliding vagy fit-out területen)
- Beszállítói adatbázis naprakészen tartása, költségvetések elkészítése
- Tender specifikációk és szerződések előkészítése
- Kivitelezési dokumentumok előkészítése, szakmai véleményezése
- Beszállítói tenderek szervezése és kihirdetése, tárgyalások lebonyolítása
- Kivitelezési szerződés, átadási és használatba vételi folyamatok előkészítése
- Kivitelezési költségvetés ellenőrzése
- Részvétel a bérbeadás előkészítésében

Elvárások a procurement specialist felé:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Legalább 4 év tapasztalat szerkezet vagy fit-out tervezés területen
- Projekt management és tendereztetési tapasztalat
- Aktív angol nyelvtudás
- Határozott, kitartó és proaktív személyiség

Éves juttatási csomag: 8.100.000 HUF-tól

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest