www.cvonline.hu

PROCESS SUPPORT SPECIALIST (6152)

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata.  Angolul folyékonyan beszélő pályázók jelentkezését várjuk egy fiatal, dinamikus csapatba Veresegyházra, az alábbi munkakörbe:
Process Support Specialist
Kereskedelmi folyamattámogató munkatárs

Feladatok:
•Felelős a szállítmányok hibátlan kiszállításáért és a csomagolások ellenőrzéséért formai és egyéb követelményeknek megfelelően
•Árajánlatok és megrendelések fogadása faxon, e-mailben és a belső rendszeren keresztül
•Adatok rögzítése az integrált vállalatirányítási rendszerben
•Sürgős szállítási és csomagolási problémák megoldása
•A globális csapat tevékenységének támogatása angol nyelven
•Folyamatos kapcsolattartás az amerikai és nemzetközi értékesítői, logisztikai, beszerzői és IT csapatokkal telefonon és e-mailben
•Riportok készítése heti, havi rendszerességgel, valamint ad-hoc jelleggel
•Kapcsolattartás a társosztályokkal
•Rendszertesztelés és rendszerhibák kiszűrése

Elvárások:
•Főiskolai / egyetemi végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
•Folyékony, aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban, írásban)
•MS Office magabiztos ismerete
•Magabiztos Excel ismeret (Alapfüggvények, Pivot-tábla)
•Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs képesség
•Jó priorizálási és multi-tasking készség
•Jó csapatjátékos
•Monotonitástűrő személyiség
•Ügyfélközpontúság

Előny:
•Vevőszolgálat, ügyfélkapcsolat terén szerzett 1-3 éves tapasztalat
•Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról
•Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál
•Normál, irodai munkarend hétfőtől péntekig

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével, az alábbi e-mail címre E-mail cím megjelenítése
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Process Support Spec”
Fax: 061/279-0625
Érdeklődni a 06/1-279-0624-es telefonszámon lehet.