www.cvonline.hu
Process Specialist for Critical Incidents (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 626342
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Az ügyfelek informatikai rendszereinek leállás, szakadás esetén annak lehető leggyorsabb helyreállítása a megfelelő csoportok, illetékesek bevonásával menedzselésével

 - Kiemelt incidensek magyar oldali irányítása, management és megoldó csoportok koordinálása, figyelembe véve az ügyfél által megszabott helyreállási határidők betartását

 - A kiosztott intézkedések, felelősségi körök és azok dokumentációinak felügyelete

 - Részvétel az incidenseket megoldó csoportok értékelő megbeszélésein, az esetleges hiányosságok feltárása

 - Hatáselemzések készítése együttműködve a szolgáltató csoportokkal

 - Incident, Problem és Change referenciafolyamat és a gyakorlatban használt folyamatok eltéréseinek vizsgálata

 - Részvétel a nemzetközi folyamatfejlesztési projektben

 - Trendek elemzése, problémagócok azonosítása és a kapcsolódó javító intézkedések megfogalmazása

Elvárások

 - Informatikai végzettség

 - Legalább 2 év IT területen szerzett tapasztalat

 - Felsőfokú angol nyelvtudás, német előny

 - Alapos informatikai ismeretek

 - ITIL folyamatok ismerete, gyakorlati tapasztalat

 - Hajlandóság 3 műszak (7/24) vállalására

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban (Link megjelenítése)

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78048

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió