www.cvonline.hu

Process Quality Engineer

Régió: Győr-Moson-Sopron

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.01.
Jelentkezési határidő: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1205257

Autóipari multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk Folyamat minőségügyi mérnököt Győr-Moson-Sopron megyébe.

A folyamat minőségügyi mérnök feladatai közé tartozik a gyártósori minőség-ellenőrzés biztosítása, a vevői reklamációk kezelésére hozott javító intézkedések betartásának nyomon követése, valamint a minőségbiztosítással kapcsolatos dokumentációk és statisztikák készítése. Közreműködik a különböző minőség módszereket kidolgozó, módosító és aktualizáló teamekben, részt vesz a külső és belső auditokban.

Legfontosabb elvárások a Folyamat minőségügyi mérnökkel szemben:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, minőségbiztosítási végzettség),
  • 0-2 év autóipari, minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat (akár gyakornoki tapasztalat),
  • Angol nyelvismeret,
  • Autóipari szabványok ismerete (ISO TS / IATF 16949, ISO 9001 stb.),
  • Jó problémamegoldó képesség, feladatorientált személyiség.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.