www.cvonline.hu
Process Quality Engineer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1087428
lejárt

(Győr-Moson-Sopron)

Pozícióleírás
Nagy múltú autópari beszállító partnercégünk minőségirányítási csapatába keresünk az alábbi pozícióba lelkes fiatal mérnököket:

PROCESS QUALITY ENGINEER

Napi feladatok lesznek:

- A gyártásközi minőség-ellenőrzés biztosítása
- Fontos összekötő szerep betöltése a termelési csapat és a minőségirányítási munkatársak között
- Dokumentációk/ statisztikák/ kimutatások naprakész vezetése
- Közreműködés a belső és külső vevői auditokban
- A csapatban dolgozó technikusokkal való szoros együttműködés

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Követelmények
- Befejezett felsőfokú műszaki (villamos-, gépészmérnöki) és/vagy minőségbiztosítási végzettség
- Középszintű angol nyelvismeret
- Proaktív és feladatközpontú személyiség

Előnyt jelent:
- Német nyelvismeret
- Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat

- Versenyképes jövedelem
- Pályakezdőknek ideális kiindulási alap a minőségirányítás területén
- Autóipar inspiráló és kihívásokkal teli környezete