www.cvonline.hu

Process Engineering Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.16.
Jelentkezési határidő: 2016.12.27.
Hirdetés azonosító: 1096066
lejárt

Multinacionális partnerünk részére keresünk Folyamatmérnökség vezető munkatársat budapesti munkavégzéssel a vállalat K+F központjába. A vállalat világhírű elektronikai termékeket gyárt.

A folyamatmérnökség vezető főbb feladatai lesznek:
 - Új gyártási rendszer bevezetése és implementálása
 - Stratégiai célok kidolgozása
- Költségvetés megtervezése
- A regionális AME (Advanced Manufacturing Engineering) csoportok vezetése a stratégiai befektetések kapcsán
- Gyártás támogatása költségcsökkentési javaslatokkal

Legfontosabb elvárások a mérnökség vezetővel szemben:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Min. 3 éves vezetői tapasztalat elektronikai gyártásban/fejlesztésben

- Proaktív hozzáállás
- Gyártási rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat előny

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.