www.cvonline.hu

Process Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.01.04.
Hirdetés azonosító: 981439
lejárt

Folyamatmérnök

Gyártási tapasztalattal rendelkező folyamatmérnököt keresünk multinacionális autóipari gyártó partnerünk megbízásából Budapestre.

A folyamatmérnök feladatai közé tartozna többek között a termelési folyamat folyamatos fejlesztése és optimalizálása, a gyártási folyamatok tervezése, hibaelhárítás és problémamegoldó folyamatok koordinációja, együttműködés a vállalat német központjával.

A pozíció betöltéséhez szükséges a felsőfokú mérnöki végzettség, gyártási területen szerzett 2 éves tapasztalat hasonló munkakörben, illetve a középfokú angol nyelvtudás.

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.