www.cvonline.hu

Process Engineer

Régió: Heves

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.31.
Jelentkezési határidő: 2017.11.20.
Hirdetés azonosító: 1204881

Folyamatmérnök munkakörbe keresünk munkatársat egy heves megyei multinacionális autóipari partnerünkhöz. A vállalat új termékek bevezetésének támogatásához autóipari ismeretekkel rendelkező angolul és/vagy németül beszélő jelöltek jelentkezését várja. Ügyfelünk kiemelkedő kereseti és karrier lehetőségeket kínál nemzetközi munkakörnyezetben.

Feladatok:
Európai gyártósor áttelepítési folyamatban és új projektek bevezetésében való aktív részvétel
Alumínium termékek gyártási folyamatainak kidolgozása és implementálása
• Új berendezések munkautasításainak összeállítása
• Gyártási és technológiai dokumentációk készítése, változások kezelése
• A mérnöki csapat szakmai támogatása a gépek beüzemelésében
• A termelési folyamat hatékonyságának folyamatos javítása
• Felmerülő műszaki problémák megoldásának támogatása
• Együttműködés a társosztályokkal és egyéb telephelyekkel

 Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség (gépész / villamosmérnök)
• 2-3 éves releváns tapasztalat autóipari gyártó vállalatnál
• Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás

Előny:
• Alumínium technológiák ismerete

Éves bruttó juttatási csomag: 7.000.000 Ft-tól.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.