www.cvonline.hu

Process Engineer

Régió: Veszprém

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.29.
Jelentkezési határidő: 2017.08.08.
Hirdetés azonosító: 1080930
lejárt

Folyamatmérnök pozícióba keresünk új kollégát multinacionális, gyártásban tevékenykedő partner cégünk számára, Veszprém megyében. Ügyfelünk modern munkakörnyezetet, hosszú távú lehetőséget és versenyképes javadalmazási csomagot kínál.

Folyamatmérnök legfontosabb feladatai:

 - új termék bevezetése és áttelepítések koordinálása
 - Gyártási koncepció és tervezési dokumentáció kialakítása
 - Műveleti-, kezelési-, beállítási utasítások készítése
 - Selejtcsökkentési, hatékonyság növelési tevékenység támogatása
 - Gyártóeszközök felügyelete
 - Termelés napi szintű támogatása, fejlesztési tevékenységek és problémák kezelése
 - Projekt koordináció eseti jelleggel

Legfontosabb elvárások a folyamatmérnökkel szemben:

 - felsőfokú műszaki végzettség - gyártásban szerzett tapasztalat
 - kommunikációs szintű angol nyelvtudás
 - FMEA ismeret
 - minőségügyi rendszerek ismerete

Éves bruttó juttatási csomag: 5.075.000 Ft-tól

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség, kérem önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.