www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1001706
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
PROCESS ENGINEER/ FOLYAMATMÉRNÖK (LAV-1248)

Feladatok:
  • Automata és kézi összeszerelő gépsor gyártásának szakmai támogatása
  • Gyártási folyamatok kialakítása és támogatása
  • Vevői reklamációk kezelésében való részvétel és az intézkedések bevezetése.
  • Folyamat kontrol (PFMEA, Process map, munkautasítások)
  • NPI folyamatokban való aktív részvétel
  • Aktív részvétel a selejt csökkentésben és hatékonyság javításban
  • A szerelés műveleti és munkautasítások elkészítés
  • A szerelés területén a folyamatos termelés feltételeinek biztosítása
  • Terület felkészítése belső és küldő auditokra /VDA, TS, ISO, stb/
  • Területi szakmai oktatások elvégzése, azokhoz képzési anyag készítése
  • Új üzletek és beruházások támogatása a tervezéstől a kivitelezésig
  • Házon belüli ellenőrző és szerelő gépek tervezése, kivitelezése, dokumentálása
  • Éves minőségi és területi tervek betartása, betartatása
  • Gépkezelési utasítások elkészítése

Elvárások:
  • 2-4 év hasonló területen szerzett tapaszlatal
  • Mérnöki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, vagy mechatronikai mérnök)
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Előnyt jelent a pneumatikai és a PLC programozási ismeretek

Location: Mór

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér