www.cvonline.hu

Próbavásárló

  • A hirdetés 715 napja lejárt

Szeretnél jövedelem kiegészítéshez vagy vásárlási előnyhöz jutni azért, hogy elmondod a véleményedet?

Szeretnél érdekes munkát végezni és hasznosítható tapasztalatokat szerezni?

Szeretnéd önállóan beosztani az idődet?

Szeretnéd magad eldönteni, hogy milyen munkát vállalsz el?

Szeretnél hozzájárulni az ügyfél-kiszolgálási kultúra fejlesztéséhez?

Ha a fentiek közül legalább három kérdésre igennel válaszoltál, akkor mindenképpen jelentkezned kell!

A ClientFirst Consulting Kft. saját hálózatának bővítésére

munkatársakat keres.

Feladat:

  • különböző vállalatok vevő-kiszolgálásának értékelése próbavásárlással és egyéb piackutatási módszerekkel

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel, valamint technikai eszközökkel rendelkezik (számítógép, telefon, esetleg hangfelvevő)
  • számlaképes (érvényes vállalkozói jogviszony, piackutatást tud felénk leszámlázni)
  • alapos, megbízható, igényes
  • pozitív gondolkodású
  • odafigyel az apró részletekre
  • tapasztalatát írásban pontosan és jól fogalmazza meg

Amit kínálunk:

  • érdekes feladatok
  • ügyfélhelyzet gyakorlatok
  • hozzájárulás a vevő-kiszolgálási kultúra fejlesztéséhez
  • saját időbeosztás alapján alkalmi munkavégzés

A próbavásárlás elvégzéséhez nem szükséges piackutatói tapasztalat. Tesztvásárlásra az ország egész területén tudunk lehetőséget adni.

Egyéb hasonló állások Önnek
Sales Consultant (Industrial Lighting)

Randstad Hungary Kft.

Are you an Architect or an Interior Designer?Do...
Budapest

Finnish speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator