www.cvonline.hu

Próbavásárló

  • A hirdetés 902 napja lejárt

Szeretnél jövedelem kiegészítéshez vagy vásárlási előnyhöz jutni azért, hogy elmondod a véleményedet?

Szeretnél érdekes munkát végezni és hasznosítható tapasztalatokat szerezni?

Szeretnéd önállóan beosztani az idődet?

Szeretnéd magad eldönteni, hogy milyen munkát vállalsz el?

Szeretnél hozzájárulni az ügyfél-kiszolgálási kultúra fejlesztéséhez?

Ha a fentiek közül legalább három kérdésre igennel válaszoltál, akkor mindenképpen jelentkezned kell!

A ClientFirst Consulting Kft. saját hálózatának bővítésére

munkatársakat keres.

Feladat:

  • különböző vállalatok vevő-kiszolgálásának értékelése próbavásárlással és egyéb piackutatási módszerekkel

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel, valamint technikai eszközökkel rendelkezik (számítógép, telefon, esetleg hangfelvevő)
  • számlaképes (érvényes vállalkozói jogviszony, piackutatást tud felénk leszámlázni)
  • alapos, megbízható, igényes
  • pozitív gondolkodású
  • odafigyel az apró részletekre
  • tapasztalatát írásban pontosan és jól fogalmazza meg

Amit kínálunk:

  • érdekes feladatok
  • ügyfélhelyzet gyakorlatok
  • hozzájárulás a vevő-kiszolgálási kultúra fejlesztéséhez
  • saját időbeosztás alapján alkalmi munkavégzés

A próbavásárlás elvégzéséhez nem szükséges piackutatói tapasztalat. Tesztvásárlásra az ország egész területén tudunk lehetőséget adni.

Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr