www.cvonline.hu

Próbavásárló

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 916723
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal piackutató partnerünknél kínálunk szabad időbeosztásban végezhető diákmunkát.

Feladatok:

  • próbavásárlások elvégzése a megadott instrukcióknak megfelelően
  • a tapasztalatok összegzése kérdőívben, jegyzőkönyvben
  • az elkészült dokumentációk leadás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív jogviszony
  • Betöltött 18 éves életkor

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezés
  • Kötetlen munkaidő

Jelentkezni Link megjelenítéset követően a honlapon keresztül lehet.