www.cvonline.hu

Próbatermi mérésvezető

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 994274

Feladatok:

  • Gyártásközi-, darab- és különleges vizsgálatok előkészítése, elvégzése és dokumentálása
  • Részvétel a típusvizsgálatokban
  • Próbatermi szerelők betanítása és irányítása
  • Hibakeresések, napi karbantartási munkák elvégzése
  • Munkavédelmi utasítások betartása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség (villamos területen)
  • Gyártó területen szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Mérésirányítási készség
  • Erős műszaki affinitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és irányítási készségek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Dinamikus, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • fix alapbér + műszakpótlékok
  • egyéb juttatások
  • hosszú távú munkavégzés

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség (villamos területen)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével,

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió