www.cvonline.hu

Próbatermi mérésvezető

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Az energiaellátás, az egészségügy, a városi infrastruktúrák és az ipar számára nyújtott innovatív megoldásaival a Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire.

A Siemens Zrt. II. Rákóczi Ferenc úti telephelye az elosztó transzformátor gyártás magyarországi bázisa. Gyárunk tevékenysége a transzformátorok tervezési, gyártási és értékesítési folyamata.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk olyan érdeklődő, nyitott gondolkodású kollégákat, akik nem félnek szembenézni szakmai kihívásokkal.

Mik lesznek a feladataim?

  • Gyártásközi-, darab- és különleges vizsgálatok előkészítése, elvégzése és dokumentálása,
  • részvétel a típusvizsgálatokban,
  • próbatermi szerelők betanítása és irányítása,
  • hibakeresések, napi karbantartási munkák elvégzése,
  • a Próbatermi vizsgálati utasítás, a Próbatermi munkavédelmi előírás és a kezelési utasítások betartása és betartatása.

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • Villamos területen felső- vagy középfokú végzettség,
  • Több műszakos műszakrend vállalása
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat gyártó környezetben,
  • mérésirányítási készség,
  • erős műszaki affinitás,
  • felhasználói szintű számítgógépes ismeretek,
  • jó kommunikációs és irányítási készségek,
  • analitikus gondolkodásmód,
  • dinamikus, precíz munkavégzés.

Mit kell még tudnom?

  • Nemzetközi gyártási munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye

Siemens II Rákóczi Ferenc úti telephely, Csepel

Kontakt:

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket az alábbi email címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő