www.cvonline.hu

Proaktív hitelügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 992673

Munkatársat keresünk minden korosztályban az ORSZÁG egész területéről

Feladatok:

  • Hitel-, és a velük kapcsolatos termékek értékesítése egy kijelölt hipermarket áruházban
  • Vásárlók felvilágosítása a termékekkel kapcsolatban, ajánlatadás
  • Sikeres értékesítést követően az ügyfelek okmányainak ellenőrzése
  • Kérelmek rögzítése számítógépen keresztül
  • Szerződések megkötése
  • Promóciós anyagok kihelyezése, folyamatos karbantartása
  • Napi és időszakos jelentések készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat, vagy rátermettség
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Előny, de nem feltétel:
    • banki- vagy pénzügyi szakképesítés, MNB tanúsítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Értékesítő / Területi képviselő
  • Közvetlen értékesítő
  • Bank, biztosítás
  • Pénzügy, Számvitel
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat

Munkavégzés helye:

  • Országos, nagyobb városok

Munkaidő:

  • Napi 8 óra, előfordul, hogy szombatra esik

Kezdés: Azonnal

Önéletrajzokat a lakhely megjelölésével  várjuk.