www.cvonline.hu

Proaktív hitelügyintéző

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1023882

munkatársat keresünk minden korosztályban az ORSZÁG egész területéről
Feladatok:
  • Hitel-, és a velük kapcsolatos termékek értékesítése egy kijelölt hipermarket áruházban
  • Vásárlók felvilágosítása a termékekkel kapcsolatban, ajánlatadás
  • Sikeres értékesítést követően az ügyfelek okmányainak ellenőrzése
  • Kérelmek rögzítése számítógépen keresztül
  • Szerződések megkötése
  • Promóciós anyagok kihelyezése, folyamatos karbantartása
  • Napi és időszakos jelentések készítése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat, vagy rátermettség
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Kezdés: Azonnal

Előnyök:
  • Előny, de nem feltétel: banki- vagy pénzügyi szakképesítés, MNB tanúsítvány

  • Önéletrajzokat a lakhely megjelölésével várjuk.

Munkavégzés helye:
  • Budakalász