www.cvonline.hu

Proaktív biztosításértékesítő/ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 990958

Sikeresen működő projektünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörben:

Ha úgy érzed, hogy van személyes vonzerőd és az emberek fejében változást tudsz elérni, akkor ez a munkalehetőség neked szól!

Feladatok:

Ügyfélkapcsolati pontokon a biztosítási termékek/szolgáltatások bemutatása

Figyelemfelkeltés, proaktív értékesítés

Ügyféligények felmérése

Figyelemfelkeltés a biztosítási szolgáltatás iránt, ajánlatadás

Szerződéskötés, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

Szakmai végzettség

Biztosítási szakképesítés (biztosításközvetítő, BOI) vagy

Főiskolai/egyetemi végzettség (bármilyen szakirányú)

Kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség

Magabiztos, határozott fellépés

Dinamikus, értékesítés és sikerorientált szemlélet

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

a biztosítás értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

Karrierprogram, valódi szakmai fejlődés

Alkalmazotti jogviszony

Versenyképes juttatási csomag (fix bér + ösztönző)

Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Rugalmas, előre egyeztetett munkaidő-beosztás

Munkavégzés helye:

Az ország nagyobb városai

Kérjük, küldd el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod!