www.cvonline.hu

Proaktív biztosításértékesítő/ügyintéző

Hozzáadva: 2017.05.24.
Hirdetés azonosító: 1014082

Feladatok:
  • Ügyfélkapcsolati pontokon a biztosítási termékek/szolgáltatások bemutatása
  • Figyelemfelkeltés, proaktív értékesítés
  • Ügyféligények felmérése
  • Figyelemfelkeltés a biztosítási szolgáltatás iránt, ajánlatadás
  • Szerződéskötés, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Szakmai végzettség: Biztosítási szakképesítés (biztosításközvetítő, BOI) vagy, Főiskolai/egyetemi végzettség (bármilyen szakirányú)
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Dinamikus, értékesítés és sikerorientált szemlélet
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Juttatások:
  • Karrierprogram, valódi szakmai fejlődés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes juttatási csomag (fix bér + ösztönző)
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Rugalmas, előre egyeztetett munkaidő-beosztás

Előnyök:
  • a biztosítás értékesítési tapasztalat

  • Kérjük, küldd el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Az ország nagyobb városai