Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Privátbanki tanácsadó - Keszthely

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

Keszthelyi Fiókjába

Privátbanki tanácsadót keres

Feladatok:

Banki és bankcsoporti termékek/szolgáltatások értékesítése, értékesítési munka szakértői támogatása

Ügyfélakvirálás, akvizíciós tárgyalások végrehajtása, ügyfélmegtartás

Ügyfelek részére befektetési tanácsadás nyújtása

Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

Szakirányú pénzügyi/gazdasági felsőfokú iskolai végzettség

Értékpapír  jogi vizsga

Tárgyalási szintű angol és/vagy német és/vagy orosz nyelvismeret

Banki és bankcsoporti termékek kiváló ismerete

Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Ügyfélközpontú magatartás

Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete

Előny:

Clavis, SUBA rendszer felhasználói szintű ismerete

Értékesítői és marketing jártasság

Jó csapatmunka készség

Amit kínálunk:

 Munkaviszonyban történő munkavégzés

Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék

Cafeteria csomag.

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni!

Fényképes pályázatát 2015. április 30-ig a bérigény megjelölésével a az alábbi linkre kattintva küldheti el:

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Keszthely
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő