www.cvonline.hu

Privátbanki tanácsadó - Kazincbarcika

  • A hirdetés 816 napja lejárt

Az OTP Bank

Privátbanki tanácsadó

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Befektetési, banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • Szakértői szintű befektetési tanácsadás nyújtása a kiemelt ügyfelek részére
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfélakvirálás
  • Az értékesítési tevékenység koordinálása
  • Napi ügyféltranzakciók lebonyolítása

Munkavégzés helye: OTP Kazincbarcika

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági, vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 2 éves befektetési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Értékpapír-piaci jogi vizsga
  • Államilag elismert nyelvvizsga (angol, vagy német)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság, minőségi teljesítés képessége
  • Gépjármű vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Az OTP Bank Nyrt. termékeinek széleskörű ismerete
  • A gazdasági, pénz- és tőkepiaci folyamatok naprakész ismerete

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Záró dátum:
2015.08.31

Referenciakód:
EKM-150817-06

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol