www.cvonline.hu

Privátbanki értékesítés-támogató munkatárs

  • A hirdetés 1075 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. Private Banking Üzletága munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:

  • A Private Banking tanácsadók értékesítési munkájának támogatása (számlanyitás, ügyletek bevitele/jóváhagyása, betétlekötések, -feltörések)
  • Private banking adminisztráció, dokumentáció kezelés (pozitív, negatív lista kezelés; ügyféldokumentáció nyilvántartás, Spectranet és TB admin feladatok)
  • A főosztály adminisztratív feladatainak ellátása
  • A Private Banking üzletág rendszeres és eseti minőségbiztosítási és minőségellenőrzési feladatainak ellátása
  • Ügyfélpanasz-kezelés támogatása
  • Ügyféltelefonok fogadása, információadás
  • Ügyfelek fogadása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol/olasz/német nyelvtudás előny
  • Banki és/vagy pénzügyi területen szerzett asszisztensi, ügyintézői tapasztalat
  • Értékpapír jogi szakvizsga
  • Kiemelt ügyfelek kezelésében szerzett tapasztalat előny
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Szorgalom, kitartás
  • Önállóság
  • Határozottság

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő