www.cvonline.hu

Privát kölcsön ügyintéző

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1018403

pozícióba munkatársat keresünk budapesti hipermarket áruházba
Feladatok:
  • Privát kölcsön promótálása, vásárlók megszólítása hostess segítségével
  • Ügyféligények megismerése, ajánlatadás
  • Feltételek és a kondíciók bemutatása
  • Kölcsön iránt érdeklődő ügyfelek hitelkérelmének rögzítése
  • Kölcsönszerződéshez szükséges adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • MNB (volt PSZÁF) végzettség vagy azt kiváltó banki-, vagy pénzügyi szakképzettség
  • Bátor, magabiztos személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Juttatások:
  • Kiemelt fix bérezés (alap+ ösztönző)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Heti 40 óra munkavégzés
  • Karrierprogram

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el jelentkezését nettó bérigény megjelölésével .Jelige: „Privát kölcsön”.