www.cvonline.hu

Privát brókerek

  • A hirdetés 427 napja lejárt

Az MBI Nemzetközi Marketing Tanácsadó Kft. az osztrák Partner Bank és több biztosító társaság kiemelt stratégiai partnere

privát brókereket

keres budapesti, Pest- és Fejér megyei lakhellyel rendelkezők személyében. /Értékesítő csapatok is jelentkezhetnek./

Főbb feladatok, munkák:

  • Hosszú távú kapcsolatok építése az ügyfelekkel banki és biztosítási termékeik kezelésén keresztül, a megfelelő termékek kiválasztása a Bank és a biztosító társaságok kínálatából az egyéni igényekhez és az ügyfelek elvárásaihoz igazodva.
  • Befektetési tanácsadás nyújtása a Partner Bank által megfogalmazott irányelvek alapján.
  • Ügyfelek akvizíciója és a banki kapcsolat kiépítése, karbantartása.
  • A meglévő ügyfelekkel fenntartott kapcsolatok fejlesztése és szorosabbra fűzése az értékesítési készségek felhasználásával, a megszabott értékesítési tervek végrehajtása érdekében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-2 éves tapasztalat szükséges az értékesítés és/vagy az ügyfélszolgálat területén.
  • Általános pénzügyi és közgazdasági alapelvek ismerete
  • Felsőfokú végzettség ajánlott, de ez megfelelő középiskolai végzettséggel és felsőfokú tanfolyammal illetve értékesítési területen szerzett tapasztalattal kiváltható.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Szükséges készségek, kompetenciák:

  • Kiváló kapcsolatteremtő, tárgyalási, ügyfélszolgálati és értékesítési képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors helyzet felismerési és döntési képesség.
  • Empatikus képesség és emberismeret
  • Belső motiváltság, felelősségtudat és szakmai karrierterv
  • Csapatmunka iránti elkötelezettség, erős együttműködési képesség

Bővebb információ kérhető: +36 20 454-1880-as telefonszámon Tőkés Lászlótól.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő