www.cvonline.hu

Privát bankár

  • A hirdetés 696 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

A legjobb Privátbank Magyarországon* jelenleg Privát bankár munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:

  • Potenciális ügyfélkör (kiemelt magánszemély ügyfelek) befektetési igényeinek feltérképezése, azok magas szintű kiszolgálása, valamint keresztértékesítési tevékenység,
  • Akvizíciós tevékenység a potenciális ügyfélkörben,
  • Befektetési ajánlatok elkészítése, jövőtervezés,
  • Pénz- és tőkepiacok folyamatos monitorozása,
  • Aktív ügyfélkapcsolatok fenntartása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Értékpapír jogi szakvizsga (teljes, mind a 4 modulban megszerzett szakvizsga előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Prémium-, vagy Privát bankárként eltöltött min. 2 éves munkatapasztalat
  • Pénz- és tőkepiaci tapasztalat, értékpapír jogi és piaci ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • Kimagasló kapcsolatteremtő, és kapcsolattartó készség,
  • Elkötelezettség

Amit kínálunk:

  • Karrier lehetőség Magyarország legjobb Privát Bankjában*
  • Magas szintű, nemzetközi szakmai támogatás
  • Kiemelt ügyfélkör
  • Felkészült, motivált és sikeres csapat
  • Stabil munkahely, tervezhető jövő
  • Nemzetközi karrierlehetőség

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezés" gombra kattintva jelentkezhet.

* A Euromoney Private Banking Survey 2015

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol