www.cvonline.hu

Privát bankár

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.11.15.
Hirdetés azonosító: 928648

Piacvezető multinacionális pénzintézet budapesti központjába keresünk Privát bankárt.

Feladatok:

- Banki és befektetési termékek alapos ismerete
- Vállalati üzletág termékeinek ismerete
- Üzletág hazai és nemzetközi trendjeinek nyomon követése
- Piaci folyamatok naprakész követése
- Folyamatos kapcsolattartás ügyfélkörrel
- Bank- és befektetési számlák nyitása/ kezelése
- Egyedi ügyféligényekre szabott egyedi termékkapcsolatok kiajánlása és árazása
- Hitelügyletek koordinálása az ügyfélkörbe tartozó ügyfelekkel(befogadástól kezdve a folyósításig és ezek monitorjáig)
- Szoros együttműködés a Private Banking Üzletfejlesztéssel
- Potenciális Private banking ügyfélkörrel való kapcsolatépítés

Elvárások:

- 1-5 év Privát banki pozícióban szerzett tapasztalat
- Befektetési területen szerzett tapasztalat
- Releváns egyetemi vagy főiskolai végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- Elhivatottság a szakma iránt
- Proaktivitás

Amit kínálunk:

- Színvonalas munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés
- Kiemelkedő juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a