www.cvonline.hu

Privát bankár - gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 864036
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Budapest Bank Zrt. részére keresünk privát bankár gyakornoki pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • Bankárokkal folytatott személyes interjúk keretében, részvétel az üzleti igények összegyűjtésében
  • Portfólió-, ügyfélmegoszlási- és kapacitáselemzések készítése a megszerzett információk alapján
  • Kommunikáción alapuló kérdőív szerkesztés, felmérés és számszerűsítés
  • Jelenlegi adatok alapján jövőbeni kapacitástervek készítése
  • Prezentációk előkészítése az adott témában
  • Felméréseken alapuló javaslatok, ötletek kidolgozása

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • monotonitás tűrés
  • Excel magas szintű ismerete
  • Power Point felhasználói szintű ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás
  • magabiztos, kommunikatív személyiség

Munkaidő: H-P: napi 8 óra, heti 40

Amit kínálunk

  • bruttó 679 Ft/óra diákbér
  • Igényes, multinacionális munkakörnyeze

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!