www.cvonline.hu

Privát Bankár gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 763350
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal multinacionális pénzügyi  vállalat részére keresünk diák munkavállalót, Privát Bankár gyakornok munkakörbe, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Bankárokkal folytatott személyes interjúk keretében, részvétel az üzleti igények összegyűjtésében
  • Portfólió-, ügyfélmegoszlási- és kapacitáselemzések készítése a megszerzett információk alapján
  • Kommunikáción alapuló kérdőív szerkesztés, felmérés és számszerűsítés
  • Jelenlegi adatok alapján jövőbeni kapacitástervek készítése
  • Prezentációk előkészítése az adott témában
  • Felméréseken alapuló javaslatok, ötletek kidolgozása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony magyarországi felsőoktatási intézményben
  • Egy éves vállalt gyakorlati idő
  • Teljes munkaidő vállalása (heti 40 óra)
  • Elemző készség
  • Érdeklődés a befektetések iránt
  • Rugalmas gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagy munkabírás
  • Csapatmunka, felelősségteljes munkavégzés
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek (Office magas szintű ismerete alapkövetelmény, kiemelten Excel, Powerpoint,)
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • igényes, multinacionális munka környezet
  • bruttó 679 Ft órabér
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után,  Link megjelenítése,  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.