www.cvonline.hu

Pricing gyakornok

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.03.
Hirdetés azonosító: 996171

Pozíció leírása / Job description

Pénzügyi-elemzői gyakornoki helyet keresel NÉMET nyelvtudással?
Heti 3-4 napon is ráérsz?
Élsz-halsz az autókért?

Jelentkezz most Árazási gyakornoknak Magyarország legnagyobb autóimportőr cégéhez, ahol megalapozhatod a karrieredet!

Feladatok:

- Árazási kollégák támogatása heti 3-4 napban / hét, 25-35 órában
- Az új árazási modellek felépítésében való támogató részvétel.
- Àrlisták, egyedi kalkulációk pontos és korrekt elkészítésében való részvétel
- Feladata az ár-adatbázisok folyamatos karbantartásában való támogatás, az adatok pontos nyilvántartása.
- Èrtékesítési akciók kalkulációs előkészítésében aktív részvétel.

Elvárások:

- nappalis státusz legalább egy évig gazdasági szakirányon
- írásban erős, aktív német nyelvtudás
- nagyon erős Excel ismeretek
- szakmai kíváncsiság, elkötelezettség
- autóipar iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

- szakmai fejlődés egy piacvezető vállalatnál
- hosszú távú karrierépítés
- jó csapat
- anyagi juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a