www.cvonline.hu

Présüzemi technikus

  • A hirdetés 1119 napja lejárt

Az Eaton Corporation egy diverzifikált energiagazdálkodással foglalkozó társaság, amely 2012-ben megvásárolta a Cooper Industries-t. A két vállalat 2012-ben 21,8 milliárd amerikai dollár árbevételt ért el.

A korábbi Cooper Industries egyik üzletága a Cooper Bussmann, amely Győrben 2008 nyarán kezdte meg működését. A Cooper Bussmann a világ legnagyobb biztosíték gyártója, kiemelkedő választékot nyújt az áramköri védelmet biztosító megoldásokból a világpiacon. Piacvezető az alacsony- és középfeszültségű biztosítékok forgalmazásában.

Győri gyárunkba

munkakörbe, két műszakos munkavégzésre keresünk munkatársat

Feladatok:

  • Excenteres présgépek kezelése, beállítása, szakszerű karbantartása
  • Befogócsapos progresszív szerszámokkal történő munkavégzés
  • Sorozatgyártás során keletkező hibák javítása
  • Egyéb, a gyártásban használatos présgépek beállítása
  • Közvetlen kapcsolattartás a szerszámkarbantartó technikusokkal

Elvárások:

  • Ipari szakiskolai középfokú végzettség (gépész mechanika)
  • Présgép üzemeltetésben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Önállóság
  • Pontosság, precizitás
  • Kreativitás
  • Jó együttműködési készség

Előny:

  • Mélyhúzó szerszámokkal történő munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret

Kérjük, hogy önéletrajzát Lábady Réka, HR generalista részére küldje el az alábbi e-mail címre vagy a Cooper Bussmann Hungária Kft. 9027 Berkenyefa sor 7. címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő