www.cvonline.hu

PRÉSSZERSZÁM GYÁRTÁSVEZETŐ (6057)

  • A hirdetés 1372 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keresünk – az alábbi munkakörbe.
Présszerszám gyártásvezető

Elvárások:
•Min. középfokú végzettség
•Szerszámkészítő vagy szerszám tervezői tapasztalat
•Jó angol nyelvtudás
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
•Kiváló szervező készség;
•Önálló munkavégzés;
•Jó problémamegoldó, kommunikációs képesség;
•Pro aktivitás;
•Műszaki affinitás

Előny:
•Vezetői tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
•Az újonnan induló szerszámüzem csapatának összeállítása, elindítása

Munkarend:
•1 műszak

Bérezés:
•Versenyképes jövedelem,
•Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Tata környéke

Magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címre várjuk.
E-mail: E-mail cím megjelenítése