www.cvonline.hu

PRÉSKISZOLGÁLÓ (7139)

  • A hirdetés 671 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Préskiszolgáló

Elvárások:
•minimum 8 általános iskolai végzettség
•kézi anyagmozgatás (20kg-50 kg emelés)
•büntetlen előélet
•többműszakos munkarend vállalása

Feladatok:
•termelő berendezés folyamatos kiszolgálása
•préshenger masszával való kézi feltöltése

Előny:
•fémipari szakmunkás végzettség
•könnyűgépkezelői OKJ végzettséggel rendelkező targoncavezető

Munkaidő:
•3 műszakos munkarendben

Munkavégzés helye:
•Mór ipari park (Hegesztő-elektródák gyártásával foglalkozó cégnél)

Amit kínálunk:
•Bejárás biztosítása (Súr, Bakonycsernye, Balinka-Mecsér, Bodajk, Pusztavám, Bakonysárkány, Felsődobos településekről)
•Kiemelt jövedelem ( kiemelt alapbér Ft/óra MT feletti műszakpótlékok egyéb juttatások)

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése  e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.
Kérjük, az „Préskiszolgáló-Mór” tüntesse fel az e-mail tárgy mezőben.

Érdeklődni:
Pannon-Work Tatabányai iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/776-3200; 70/3820-926

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857