www.cvonline.hu

PRÉSGÉPKEZELŐ

  • A hirdetés 662 napja lejárt

 DIÁKMUNKA

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat

Feladatok:

  • présgép kezelése

Fizetés:

  • br.: 670 ft/óra

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappalis hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappalis hallgatói jogviszony

Munkaidő: Két műszakos munkarend, 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Jelentkezés az alábbi e-mail címen a neved és a telefonszámod elküldésével. Tárgyba írd bele: PRÉSGÉP_KEZELŐ

Légy ismerősünk, így folyamatosan értesülhetsz friss munkáinkról.
HONLAPUNK: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok