www.cvonline.hu

Présgépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 815712

Autóiparnak beszállító, gyártással foglalkozó partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • a kijelölt gépeken fém alkatrészek gyártása, sajtolása és ponthegesztése,
  • alapanyagok és megmunkált munkadarabok mozgatása, továbbítása a következő munkaállomás felé,
  • az üzem területén a munkavédelmi, tűzvédelmi előírások betartása,
  • aktív részvétel a karbantartási feladatokban,
  • javítási feladatok, hibaelhárítások ellátása,
  • berendezések felügyelete.
Elvárások:
  • lakatos, hegesztő vagy egyéb fémipari végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • gépkönyvek, műszaki rajzok olvasásának ismerete,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • nagyfokú önállóság,
  • rátermettség.
Amit kínálunk:
  • fix alapbér+műszakpótlékok,
  • támogató munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, három műszakos munkarendben, 15.ker.
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, referencia kód vagy a pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése email címre. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot. Referencia kód: TPG-001

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió