www.cvonline.hu
Présgépkezelő (Referenciaszám: PJ2869)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.16.
Jelentkezési határidő: 2016.05.19.
Hirdetés azonosító: 1010687
lejárt

Inotai partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Présgépkezelő

Feladatok:

Présgép kezelése, működtetése

Szerszám átállások, gépbeállítás lebonyolítása

Felmerülő gépi- és minőségi problémák gyökér okainak felderítése

Preventív karbantartásban részvétel

Tekercsek ledaruzása, minőségi átvétele, betárolása

Minőségbiztosítási és más rendszerelőírások betartása, dokumentumok kezelése, töltése

Elvárásaink:

Minimum középfokú műszaki végzettség

Présgép-kezelési, üzemeltetési tapasztalat

Emelőgép-kezelő és gyalogkíséretű targoncavezető jogosítvány szükséges

Darukezelői szakképesítés előnyt jelent

Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés

Kedvező cafeteria rendszer

Céges járat Várpalota irányából

Munkavégzés helye: Inotai ipari park

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Turán Gábor kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.