www.cvonline.hu

Présgépkezelő (Győr)

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó vállalat számára keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A termelési tervekben előírt termékek legyártása a mennyiségi és minőségi követelményeknek megfelelően;
Termék minőségének folyamatos biztosítása, az előírt gyakorisággal az ellenőrző mérések, vizuális ellenőrzések elvégzése, ezek dokumentálása a mérő ill. SPC lapokon;
Kanban készlet- termelési felhasználás nyomon követése, a készlet meghatározott szintre csökkenésekor a termék váltás előkészítése, és végrehajtása;
Munkautasításokban foglalt tevékenységek maradéktalan végrehajtása, az előírt dokumentációk kitöltésének elvégzése;
Présleszedő operátor munkájának irányítása;
Szerszám cserék végrehajtása a SMED (10 perc alatti szerszám csere) alapján;
Kézi szerszámok, mérőrendszerek, mérőeszközök állagának, épségének megóvása;
Új szerszám felrakással kapcsolatos teendők elvégzése;
A felügyeletére bízott présgépek és prés szerszámok kezelése, tisztítása, megfelelő tárolásuk biztosítása, állapotfelügyeletük, a műszakos karbantartási feladatok elvégzése;
A présgépek karbantartásában való részvétel, és a karbantartók munkájának támogatása.

Követelmények:

Legalűbb középfokú, szakirányú végzettség, gépészeti területen
OKJ-s bizonyítvány – Könnyűgépkezelő, Nehézgépkezelő vagy Targoncavezető végzettség
Gépkezelői jogosítvány megléte 3324-es gépcsoportra (vezetőüléses targonca)
Releváns tapasztalat gyártó vállalatnál

Munkavégzés helye:

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló, magas bérezés
Cafeteria

Ideális pályázó:

Megbízható, pontos, precíz munkavégzés jellemzi.

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros - Győr (Ref.szám: OE-1172)

Man at Work Kft.

Elvárások: Min. általános iskolai végzettség Ha...
Győr

Összeszerelő operátor - Győr

T-HR Kft.

Feladatkör:Azonnali belépéssel keresünk OPERÁTO...
Győr-Moson-Sopron, Győr

Targoncavezető - Győr (Referenciaszám: OE-1599)

Feladatok: Targoncavezetés, raktári anyagmozgat...
Győr